Představení #KyberLIFE

Prevenční program, který má dospívající diváky informovat o kyberšikaně, a o způsobech jak se proti ní bránit.

Premiéra: 5. 11. 2018 | již 105 repríz | Stále se hraje

Anotace: 

Interaktivní vzdělávací program, který propojuje divadelní prvky s multimediálními prostředky. Je zaměřený na problematiku kyberšikany dospívajících. Představení vtáhne diváky pomocí jejich mobilních telefonů do kybernetického světa, kde se stanou v přímém přenosu pozorovateli útoku kyberšikany. Pomocí online chatu a hlasování jsou zapojeni do děje a mohou tak ovlivnit celý výsledek představení.

V druhé části projektu pak probíhá otevřená diskuze. Zde reflektujeme názory žáků z hlasování i chatu, zaměřujeme se na vnímání anonymity a diskutujeme o různých nástrahách internetového světa. Informujeme je o možnostech ochrany soukromí na sociálních sítích a o možných způsobech řešení kyberšikany.

Cena za jedno představení:
5.500 Kč

Sleva až do 15% při více objednaných představeních
Grantový Program

Nadace O2, chytrá škola navázala s námi spolupráci a stala se naším podporovatelem v rámci svého grantového programu.

Pokud o grant máte zájem, stačí kliknout (ZDE) a zažádat si o grant přímo od nadace.


Představení Money for LIFE

Vzdělávací program, který má dospívající diváky seznámit se základy finanční gramotnosti.

Premiéra: 6. 11. 2019 | již 10 repríz | Stále se hraje

Anotace:
Inovační inscenace, která děti a dospívající seznamuje s finančním trhem, jeho produkty a učí je zacházet i hospodařit s penězi. To vše se děje zábavnou interaktivní formou skrze principy participačního divadla, a s použitím multimediálních technologií. Děti proniknou do světa financí skrze své mobilní telefony a budou si moci nanečisto vyzkoušet, jaké to je hospodařit s penězi, které si musí sami vydělat.

Cena za jedno představení:
6.500 Kč

Sleva až 25% při více objednaných představeních


Grantový program

Nyní domlouváme spolupráci a snažíme se pro Vás sehnat výhodné řešení. Sledujte naše stránky a jakmile se zde objeví cokoliv nového, neváhejte toho využít.