5 thoughts on “REFERENCE

 1. Ráda bych se vyjádřila k divadelnímu projektu #UŽIVATEL ve spolupráci s herci ze ZUŠ Náchod.

  Jedná se o edukační divadelní představení s navázanou intervencí po zakončení představení. Projekt je určen pro žáky druhého stupně ZŠ.

  Projekt nabízí komorní divadelní představení s tématikou kyberšikany mezi dětmi a jejími dopady na jejich život. Velmi emotivně a autenticky vtahuje diváka do prostoru kybersvěta, který je mládeží vnímán, jako běžná součást jejich životů. Po ukončení představení jsou žáci přímo konfrontováni s herci a otázkami k zhlédnutým situacím. Což hodnotím jako velmi kvalitně odvedená práce.

 2. V dubnu jsme navštívili program kyberšikany na Jamu v Brně a program hodnotíme velice vydařeně. Velice se mi líbil nápad s online chatem. V druhé části byla super diskuze a hlavně široké spektrum informací, které si sám autor nasbíral a to si myslím, že bylo stěžejní v celém programu. Nabylo to tak zvaně na věrohodnosti a přitáhnutí zájmu a pozornosti posluchače.

 3. Dobrý den,
  děkuji vám za úžasný zážitek a především zkušenosti, které jsem se naučil na jedné z vašich dílen.

  Těším se na další workshop.

  S pozdravem
  K.V.

 4. Dobrý den,
  posílám krátké hodnocení vašeho projektu. Před časem jsem se svojí třídou sedmáků navštívila představní KyberLIFE. A musím říci, že jsem byla mile překvapená. Autoři téma kyberšikany zpracovali nápaditě a moderně, ale zároveň velice citlivě.

  Skvělé bylo, že se děti představení po celou dobu aktivně účastnily. Mohly chatovat (čehož hojně využívaly) a také se účastnit hlasování, a tím posouvat děj příběhu dál. Nechyběla samozřejmě ani živá diskuse k tématu a poté zamyšlení. Pro mě, jako třídní učitelku, bylo nejzajímavější sledovat chování mých žáků, které bylo v mnohém velice překvapivé. Děti postupně ztratily zábrany a v bezpečí anonymity chatu (všichni si automaticky zvolily přezdívky) mi daly nahlédnout do jejich pro nás nečitelného světa, který je často z velké části tvořen právě sociálními sítěmi.

  Tento projekt mohu jen doporučit!

 5. Dobrý den,
  ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za páteční představení. Myslím, že s takto uchopenou tématikou byste aspirovali na nejlepší preventivní program. Pro mne bylo taky velmi zajímavé pozorovat, jak rychle, lidsky i logicky reagují děti s domácím vzděláváním. Ty naše se rozmluvily až cestou na nádraží a doufám, že v příštím týdnu budeme moci pokračovat v komunitních kruzích.

  Nikdy se mně ještě nestalo, aby kolegové byli takto nadšeni. Děláte velmi dobře užitečnou práci a je vidět, že jste skvělý tým s výborným vedoucím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *