2020Sedmá Brána

Pracuji jako asistent režie v produkci MagnusFILM, který nyní připravuje nový seriál.

Anotace:
V malém městě Dochán na severu Čech žijí lidé svým poklidným životem a nic je netrápí. Jednoho dne však do školy nepřijde Kateřina Králová. Její třídní učitel se po několikadenní neomluvené absenci obrátí na svého přítele a zároveň velitele místní policie. Tomu se ovšem do pátrání po Katce příliš nechce, jelikož starosta na něj tlačí, že chce mít především ve městě klid! Katky přátelé Eliška, Jan a Viktor to nehodlají nechat jen tak a pátrají po ní na vlastní pěst, přitom se připletou do cesty nebezpečné entitě, která se pokouší převzít kontrolu nejen nad Dochánem…2019REAL GAMES

Druhý amatérský krátký film, který vznikl na divadelním táboře v Plasnicích roku 2018.

Anotace:
Film inspirovaný skutečným děním ve světě. Mladá generace dětí je obklopená internetovým a virtuálním světem a skrze tento svět k nim chodí různé výzvy, úkoly a složitosti světa. Nikdo neví, kdo je na druhé straně a nikdo neví, kam to může zajít. A přesně o tom snímek hovoří. Kam jsou děti a dospívající schopni zajít, kam to až povede a co vše udělají pro virtuální slávu a sledovanost na sociálních sítích? Podívejte se a uvidíte.


Nevěřte všemu!

Krátký snímek, který popisuje téma FAKE NEWS. S tímto snímkem jsme se umístili na prvním místě v soutěži Febiofestu v kategorii studenti.

Anotace:
Film pojednává o tom jak je jednoduché šířit falešné a poplašené zprávy a hlavně, že tomu lidi opravdu věří.

Celý článek a jak film vlastně vznikal, můžete číst ZDE


V zajetí sítě

Film, kterému jsem psal scénář a podílel se na tvorbě společně se studenty střední školy z Hradce Králové.

Anotace:
Hanka je mladá ambiciózní novinářka, která se nebojí ničeho. Proto, aby získala nejlepší materiály pro svou práci, je schopna využít každé situace. Jedna taková situace nastane, když ve městě začnou mizet mladé dívky. Hanka, coby investigativní novinářka se začne případem zabývat a narazí na stopy, které ji dovedou k vysoce postaveným lidem. Tento případ se jí ale stane osudným, a kdyby nebylo jejího kolegy Oskara, který se Hance pokouší pomáhat, s Hankou by to neskončilo vůbec dobře. V zápletkách se nám odhalí i plány vysoce postaveného bankéře a jeho kumpánů, kteří jsou zapleteni do různých praktik, včetně tajných obchodů se zahraničím.2018Divadlo Fórum – #Uživatel

Prevenční program, který má dospívající diváky seznámit s tématy kyberšikany, manipulace a vydírání. Následně pomocí technik divadla fórum pomůže divákům najít možnosti řešení.

Anotace:
Lenka přestoupí na novou školu a těší se, že do kolektivu zapadne a nejde si nové kamarády. Když zjišťuje, že jediný způsob jak se se spolužáky bavit je na sociální síti, zakládá si „Fakebookový“ účet, aby do kolektivu zapadla. Tento krok se jí ale stane osudným. Stane se totiž obětí kyberšikany a to i díky neznalosti internetového nebezpečí. Lenka si nejprve kyberšikanu nebere k tělu a neřeší její fatálnost, jelikož věří své nejlepší kamarádce Olívii a svému novému klukovi Jáchymovi, kteří jí vlastně se šikanou vůbec nepomáhají. Lenka, totiž neví, že Olívie je taktéž pod útokem šikany a manipulace. Lenka nakonec nápor šikany nezvládne.2017Divadlo Fórum – Proč, Já?

Prevenční program, který má dospívající diváky seznámit s tématem manipulace a následně skrze ně přijít na možnosti řešení.

Anotace:
Příběh z dílny divadla fórum vypráví o tom, jak se potýkat s problémy dospívajícího věku. Deprese a manipulace jsou témata, kterými se toto představení zabývá, což děti v tomto věku řeší a potýkají se s tím v běžném životě. Jak řešit deprese? Co vše se může stát? No to jsou otázky, které děti mohou řešit a představení na to velmi jemně naráží a pracuje s tímto tématem hlouběji.

Mladá Michala je v dospívajícím věku a její život se stává peklem. Rodiče se o ní nestarají a častokrát od nich slýchává, jak je nepotřebná, a že by bylo lepší, kdyby neexistovala. Díky rodinným problémům nemá zájem o školu a vlastně ani chuť do života. Vše dovrší závěrem představení, kdy se nechá strhnout svým zoufalstvím a podlehne manipulaci vrstevníků.2015Druhá Free Style Improvizace

Už jste viděli někdy Free Style improvizaci? Už jste někdy viděli hrát amatérské herce Free Style improvizaci?

Anotace:
Herci stojí v zákulisí a neví, co se bude dít. Diváci sedí na židlích a neví, co se bude dít. Hudebníci sedí na jevišti a neví, co se bude dít. Jeden z herců se rozhodne jít jako nějaká postava na jeviště a začne improvizovat, ostatní herci se k němu snaží přidat a podílejí se na tvorbě představení. To, co se stane, se stane jen jednou.. Diváci s námi kolikrát vytvářejí příběh.


První Free Style Improvizace

Už jste viděli Free Style improvizaci? Už jste někdy viděli hrát amatérské herce Free Style improvizaci?

Jedná se o první představení hrané pro veřejnost.

Téma představení, které vzniklo na jevišti, bylo v první polovině Antická mytologie, tak, jak ji jistě neznáte a ve druhé mimozemšťané navštívili Zemi.


Monolog – Zamilový

Autorské představení kde v hlavní roli je i sám autor. Jedná se o monolog napsaný podle osobní zkušenosti. Téma je jasné, první láska k dívce a co dál? Každý se ocitne ve věku, kdy se zamiluje a honí se mu hlavou spousta myšlenek. Některé jsou i na hranici logického myšlení. Co má člověk v této situaci dělat? Co je asi správné a co se může honit klukovi v dospívajícím věku hlavou? Podívejte se a uvidíte.